Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Rotel ra11 - 12 ws Yamaha

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
uzitek123



Pridružen/-a: Sob Dec 2013 16:12
Prispevkov: 121
Kraj: OPLOTNICA

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 01:22    Naslov sporočila: Rotel ra11 - 12 ws Yamaha Odgovori s citatom

Pozdravljeni
V kratkem imam namen menjat receiver Yamaha rx 497 ki poganja dali koncept 6 in 2 ter wofeer
Načeloma sem zadovoljen z sistemom, predvsem zato, ker se komplet za moja ušesa lepo ujame. Zvok ni kirurški kot je bil ob testu z HK v cenovnem rangu 700€, na zvočnike sem priklopil še 5 drugih starejših av, pioneer 757 , marantz, onkio in denon mislim da je bil 702
Tale moja Yamahica jih je premagala, edino pri moči sta se dva bolj izrazila
Ker pa nimam možnosti preizkusit Rotel 11 ali 12 ga nebi rad kupil čist na blef, ker zadeve sploh ne poznam in ne vem kaj oddaja, torej njihova značilnost
Ali je teh 60w realnih ?
Ima kdo zadevo doma ali pa ga je dejnsko slišal vsaj z podobnimi zvočniki ?
Nekak se nagibam tudi k yamahi a še nisem določil modela ,me pa tišči k ipod, blutot itd povezavi.
Prej kot slej bom menjal tudi zvočnike, a to takrat ko mi uspe prodat sedanje, ki jih ne mislim podcenjevat z ceno.
Prosim če lahk delite iskušnje in mnenja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 08, 2018 03:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen.
Če se prav spomnim ima lastnik Archus (http://www.archus-hifi.com/) enega od teh ojačevalnikov doma.
Mogoč ti lahko pomaga on (da priključiš svoje zvočnike gor) ali pa pač svoje zvočnike neseš v Sonus Art (v kolikor ga nebi mogel dobiti na dom, če bi založil denar).
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uzitek123



Pridružen/-a: Sob Dec 2013 16:12
Prispevkov: 121
Kraj: OPLOTNICA

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 11, 2018 17:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Pozdravljen.
Če se prav spomnim ima lastnik Archus (http://www.archus-hifi.com/) enega od teh ojačevalnikov doma.
Mogoč ti lahko pomaga on (da priključiš svoje zvočnike gor) ali pa pač svoje zvočnike neseš v Sonus Art (v kolikor ga nebi mogel dobiti na dom, če bi založil denar).
Have a nice Day

Matt

Hvala za pomoč.
Sem danes preiskusil dva modela, odločil sem se, da izbiram še samo med yamaha modeli, ker mi ta zvok najlepše zveni, topel, nekovinski
Kaj od yamahe pa še ne vem, rad bi stereo z dac in po možnosti wi-fi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe