Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

GRAMOFON - ROČKA - ODJEMNA DOZA - PHONO OJAČEVALEC
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 73, 74, 75

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fjaka

Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 24, 2017 13:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LP
Ja, ker si eden tistih kot jaz, malo od včeraj, si že nekaj gramofonov probal in jih nekaj doma imaš, gramofoni so tvoj vsak dan, se ti vse zdi vsakdanje logično, zato se vsemu lahko samo nasmihaš ...

Ma ko dobiš zahtevo za popravilo, nastavitve, prodajo na temo gramofon, verjetno tvoj nasmeh hitro izgine, ko si prodal npr. nek gramofon pa nov neizkušen lastnik, te neštetokrat kontaktira, zakaj mora bit nekaj tako in tako in milijon nelogičnih vprašanj, da o morebitnih nezadovoljstvih niti ne govorimo ...

Ja morda pa nimaš teh problemov, samo moramo potem za nekom, ki je prodal tako napravo vse na novo popravljat_nastavljat, ker se prejšnjemu lastniku ali trgovcu ni dalo ukvarjat z novopečenim ... ...

Obrazloži, kako ovrednotit montažo in nastavitve neke hude MC glave tipa Koetsu_Benz ali kaj podobnega, ko je "audiofil" prebral vse "presežke o njej" (slišal je nikjer ni ) pa je presenečen, da to ni to, ja verjetno bo krivda na tvoji strani, ker je nisi montiral_ nastavil prav Laughing Laughing Laughing

-------------------------------------------------------------------------------------

@ajka@, to vse drži, kar si napisal...velikokrat sem popravljal po nabavi neizkušenih kupcev...tudi za mano so tunali...človek pač dela napake in se uči...enkrat sem demonstrativno prodal gramofon domačega izdelovalca potem ko mi je v petih minutah naštelal novo glavo na lasten izdelek...yebi ga...... Sad
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HIGH-END AUDIO Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 73, 74, 75
Stran 75 od 75

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu