Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

squeezebox + DAC + integriran ojač. + zvočniki....
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 21, 2009 15:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

saj vem da je treba poslušat

zaenkrat me bolj zanima sploh kateri modeli-znamke so v tem cenovnem rangu, jih lahko še nekaj naštejete

vincentov hybrid, o katerem modelu je govora, ali je to znana firma, prvič čujem za vincent

glede DAC, ali je dacmagic res best buy

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 21, 2009 17:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz bi šel na Cambridge Audio Azur740A (900eur), Azur 840A(1300Eur) ali pa kakšnega Rotela RA 1062 (900eur). Vincentov integrirec, ki ga ima nekaj forumašov pa mora biti tudi dobra mašina (njegova cena je zdaj v akciji 1350eur sicer pa je 1600). Vendar bi moral vsako stvar prej slišati - s svojimi zvočniki.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 21, 2009 17:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Govorili ste verjetno o Vincentu SV-234 ki je pred podražitvijo bil v akciji za 900eur, sedaj stane pa kot sem jaz napisal zgoraj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 22, 2009 13:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hipotetično vprašanje...

ali bi bila npr. kombinacija dacmagic + Cambridge Audio Azur740A primerna nadgradnja za monitor audio rs6 + marantz sr6003 av receiver?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 22, 2009 13:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vincent SV-234 je bil prej 1899€ in ne 1600€...
Sedaj se dobi za 1350€ v akciji..Je pa povsod v tujini okrog 2000€ in več...In je res dobra mašinca lahko povem iz prve roke
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 22, 2009 14:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SV-236 je Hybrid...ima predojačevalec na lampe...

Poglej si tule:http://www.vincent-tac.de/en/product-lines.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 22, 2009 15:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a ti maš tega vincenta,kakšen zvok daje ..
je to sploh dobra firma

kaj prej je bil res za 900 eur, čudno da tako nihajo cene...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 22, 2009 20:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kakšen zvok daje je malo čudno uprašanje...lahko pa ti povem,da sem zelo zadovoljen(in cena je bila res neverjetnih 900€ Very Happy )...

Lahko pa prideš in stvar poslušaš pa boš malo videl kako in kaj...Moči je več kot dovolj(poganja B&W 683,ki slovi kot požrešen zvočnik)..

Lahko rečem,da je odlična kombinacija...seveda pa je tu več dejavnikov(kablovje, itd...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 22, 2009 20:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali je to dobra firma?
Prepričan sem,da je dobra firma(skonstruirano v Nemčiji izdelujejo na Kitajskem)
Izdelava zelo dobra zelo masiven je in same pohvale glede tega...Ne,da jaz hvalim ker si ga lastim,sem imel tudi jaz predsodke do Kitajcev vendar je ta izdelan v nulo...Tudi nekateri ki se na to bolje spoznajo so mi povedali,da gre za dobro zadevo(ajka je en od teh) in da ni važno če je tam izdelan..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 22, 2009 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

še lahko naštejete kakšne druge integrirce...

ca, rotel, vincent so zgoraj navedeni.

je še kaj pametnega v rangu do 1000 eur

se tega vincenta še dobi kje za tako ceno, kdaj je bila cena 900 eur
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 22, 2009 22:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aleksander je napisal/a:
Vincent SV-234 je bil prej 1899€ in ne 1600€...
Sedaj se dobi za 1350€ v akciji..Je pa povsod v tujini okrog 2000€ in več...In je res dobra mašinca lahko povem iz prve roke


Aleksander jaz govorim za ceno sedaj in to pri nas.(pri Eltronu)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 22, 2009 22:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambro je napisal/a:
aleksander je napisal/a:
Vincent SV-234 je bil prej 1899€ in ne 1600€...
Sedaj se dobi za 1350€ v akciji..Je pa povsod v tujini okrog 2000€ in več...In je res dobra mašinca lahko povem iz prve roke


Aleksander jaz govorim za ceno sedaj in to pri nas.(pri Eltronu)


Oprosti aleksander moja napaka. Cena je 1900eur. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aleksander



Pridružen/-a: Sob Nov 2008 17:47
Prispevkov: 658
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 23, 2009 09:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ni problema...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 23, 2009 09:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čeprav bo kdo mislil, da se bo spet navijalo za eno firmo, pa vseeno.

Če gledaš cenovni razred do 1000€, se ti splača pri Kuzmi pogledti in vzeti na test NuForce integrirca IA-7 V2, katerega se je dobilo za natanko 1000€.

In mislim, da ne boš razočaran.

Lahko pa se (če si v bližini) oglasiš pri meni in vidiš kako dela integrirc. Trenutno ti lahko pokažem, kako poganja DALI concept 8 in Mark&Daniel Maximus monitor (kombinacije obeh ne bo dolgo za slišati, ker bom moral verjetno počasi vrniti iz posoje M&D-je Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad )


Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 24, 2009 17:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zakaj pa je ta NuForce IA-7 V2 precej drugačne oblike kot ostali integrirci (CA, rotel, vincent...)
bolj podogovat, nizek...


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe