Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

"Povej mi kateri avto voziš in povem ti kdo si"
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 69, 70, 71
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ducar



Pridružen/-a: Sob Apr 2012 13:13
Prispevkov: 611
Kraj: Ardro

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 19, 2015 13:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In še ena latinska.






Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2016 17:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bolj star bolj nor, foter si na srednja leta omislil coupe/kabrio.

Brez plafona:







S plafonom:



Še ženki se dopade fotrova sportiva, jo pelje ko šus Smile



Čist drug filing tole vozit napram naši veliki družinski 7 sedežni karjoli. Mal gasa pa hudič že koplje Laughing

Za dušo Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2016 19:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Bolj star bolj nor, foter si na srednja leta omislil coupe/kabrio.

Brez plafona:



S plafonom:



Še ženki se dopade fotrova sportiva, jo pelje ko šus Smile



Čist drug filing tole vozit napram naši veliki družinski 7 sedežni karjoli. Mal gasa pa hudič že koplje Laughing

Za dušo Cool


Čestitke!
Slovenski avto leta 2016! Čeprav sicer novejši model, ki je mimogrede zelo lep, ampak kaj bi dlakocepil. Wink Torej letos poleti v Izolo z novo makino, namesto s kolesom!

Koliko KM, oziroma kW pa zmore ta stroj? Pa kako hitro potegne od 0 do 100 km/h. Emisije in poraba goriva me ne zanimajo! Twisted Evil
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 19, 2016 08:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

1.8 16V / 140 konjev. Sam sumim, da je kak tuning zadaj, ker avto ima prazen 1520 kg in ti konji ga po moje ne morejo tako pognat. Moram kontaktirat predprejšnjega lastnika če so kaj delali. Žere pa tudi občutno več kot družinski. Ampak to ni pomembno to ima foter za dušo.

Že tudi naročil na ebayu originalno vetrno mrežo za pol cene tu pri nas (opcijsko):



To bo uživancije, ko se temperatura vzdigne tam nad 15 stopinj Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 19, 2016 09:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ideja za naslednji nakup: Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 19, 2016 09:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa še mal za hec, mal za res:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
3000ES



Pridružen/-a: Sre Jul 2012 8:19
Prispevkov: 228
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 19, 2016 10:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V časih Wartburghinijev, Škodilakov in podobih vzhodnoevropskih pogruntacij vsaj laganja o izpustih ni bilo.
Nikogar niso zanimali in vse je bilo v najlepšem redu. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 19, 2016 12:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
1.8 16V / 140 konjev. Sam sumim, da je kak tuning zadaj, ker avto ima prazen 1520 kg in ti konji ga po moje ne morejo tako pognat. Moram kontaktirat predprejšnjega lastnika če so kaj delali. Žere pa tudi občutno več kot družinski. Ampak to ni pomembno to ima foter za dušo.

Že tudi naročil na ebayu originalno vetrno mrežo za pol cene tu pri nas (opcijsko):



To bo uživancije, ko se temperatura vzdigne tam nad 15 stopinj Smile


Ja, pri tej teži 140 KM ni bog ve kaj, a vseeno daleč od tega, da bi bilo premalo - za običajno vožnjo seveda in če nimaš nobenega (težjega) sopotnika. Usnjeni sedeži dajejo zelo nobel izgled, ampak jih je treba pozorno vzdrževat (negovat) sicer usnje spoka in izgleda še grše kot raztrgani tekstilni sedeži (moje osebno mnenje!).
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 19, 2016 13:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi že rihtajo lepotca. Mu privoščil vse štiri nove diske in zavorne obloge. Ziher je ziher, bremze morajo bit u nulo Smile



Že tudi naročil sedež za tamalega Smile



Ga še opremim z gusarsko bantano, podobno ko ima ata za na bicikl, da bova enotna, otroška sončna očala, pa bova midva uživaško kruzala zgoraj brez naokol, ko bo ata fraj in bo toplo že Smile

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 69, 70, 71
Stran 71 od 71

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe