Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Primitivnost enih uporabnikov
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2015 10:11    Naslov sporočila: Primitivnost enih uporabnikov Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
Glede na nivo tvojega izvora,bi ti jaz toplo priporoèal neka j v rangu 5- 25 € za zvoènik, lahko pa tudi manj.
Na hitro sem pogledal vseh 33 dosedanjih sporoèil uporabnika pa nisem zasledil kaj posluša, pa tudi èe je izvor mp3 najslabše kvalitete in najbolj zanikrn ojaèevalec, od kje si nekdo jemlje pravico biti tako žaljiv?

Sicer ta avdiofilski forum dojemam, glede na izražanje uporabnikov, kot kakšen verski forum kjer se pogovarjate èigav bog je bolši, ali pa splošno tehnièni kjer se menijo kater samsug/apple je boljši in bolj preplaèan..., se pravi na kratko kater ima daljšga...

Izgeda da se mi z leti èedalje bolj izraža netolerantnost do ***, pa da ne bom še jaz postal žaljiv...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2015 10:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sicer se mi zdi pa en Marantz M-CR510 èisto solidna izbira èe nimaš stratosferskih dohodkov in prièakovanj od zvoka..., moj edini pomislek je da gre za 2 leti star model, ki je pa res polovico cenejši od aktualnega...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2015 10:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prav zaprav bi rekel da je po primitivnosti izražanja uporabnikov v rangu tega foruma samo še motoristièni forum (motosvet.com)..., pa seveda komentarji na razliènih novièarskih portalih kjer ne moreš verjeti kaj vse kakšni napišejo, se dejansko vprašaš po zdravju teh osebkov...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2015 10:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa seveda ne leti to na vse uporabnike tega foruma, tudi ne sodim o strokovnosti in izkušenosti uporabnikov (ki je pri nekaterih nedvomno velika), verjetno samo v spominu ostanejo kakšne primitivne in netolerantne izjave posameznikov ki pokvarijo in zasmetijo celotno temo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2015 21:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoèe zgleda žaljiv za nekoga, ki se je s hifijem komaj zaèel ukvarjat in bi tudi meni tako zgledal ene 40let nazaj. Starejši audiofili in tisti, ki me poznajo, pa vedo da nisem bil žaljiv, temveè sem samo bistvo hotel povedat in to je, da je brez veze dnar za zvoènike metat, èe izvora nimaš ta pravega. Zvoèniki so sposobni marsikaj , samo na kleme jim je treba pripeljat in v tem smislu, je pametneje za zaèetek kupit rabljene za 25€ in se poèasi uèit in spoznavat sploh kakšen karakter zvoènikov komu paše. In predno zaèneš nekoga kaj obsojat preglej vse njegove poste, ki jih je eno malo veè, pa boš tudi ti kaj razumel.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2015 23:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sicer pa samo za ugibanje? Ali si morda FDV diplomiranec?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2015 23:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
Sicer pa samo za ugibanje? Ali si morda FDV diplomiranec?


Mislim, da tega petra na tem forumu ne bomo veè videli. Bo pa kak drugi, to pa ja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
peteras



Pridružen/-a: Tor Jan 2014 19:17
Prispevkov: 40
Kraj: Avèe

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2015 08:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da še jaz nekaj pripomnim, kot avtor oglasa s katerim je tudi ta tema nastala.

Sem zaèetnik na tem podroèju in zavedam se, da je marsikatero moje vprašanje mogoèe butasto za nekoga, ki je strokovnjak. S tvojim odgovorom nisem pridobil nièesar, mogoèe edino to, da nisem zaželen na forumu (mogoèe pretiravam).

Verjamem, da si tudi ti zaèetnik na katerem drugem podroèju in si ne bi želel takega odziva pri iskanju pomoèi. Predlagam, da drugiè mogoèe niti ne odgovarjaš na teme, katere se ti zdijo bedne.

Pa še to, èe bi imel 10k€ viška verjemi, da ne bi gledal opreme za 200€...

Lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2015 11:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
Sicer pa samo za ugibanje? Ali si morda FDV diplomiranec?
Sem naravoslovno tehnièno razgledan vsestranski elektrotehnik, rahlo okužen z audiofilstvom (zbolel na sreèo nisem), in precej dobrim (sem hotel napisat pretanjenim, pa me je ustavil Dunnig Kruger) obèutkom za bullshit...

Glede na to kaj si napisal menim da sogovornike takoj osebnostno diskreditiraš in žališ èe se z njimi ne strinjaš?

CASTOR je napisal/a:
Mislim, da tega petra na tem forumu ne bomo veè videli. Bo pa kak drugi, to pa ja.
Za razumet tole izjavo sem pa izgleda èisto premalo inteligenten.

Verjetno te to da si 4 mesece dlje na forumu in da imaš 6 krat veè objav (900 v 7 letih) postavlja na obèutno višji nivo od mene. Ti rade volje prepustim mesto èe se zato bolje poèutiš.

Izjava zaradi katere sem pa temo zaèel se mi zdi pa še vedno žaljiva!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2015 11:45    Naslov sporočila: Re: Primitivnost enih uporabnikov Odgovori s citatom

CASTOR je napisal/a:
neka j v rangu 5- 25 € za zvoènik, lahko pa tudi manj.
Lahko kakšen konkreten predlog? Me resnièno zanima kaj v rangu 5~24 € ali manj, bom takoj kupil!
Bom poiskal tudi primerno slab izvor zvoka da bo uparjeno, potem bom pa zaèel z upgrejdanjem in tjunanjem da me ponese v audiofilska nebesa!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
peterca



Pridružen/-a: Tor Nov 2013 14:20
Prispevkov: 33
Kraj: Žabjek

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2015 12:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alkohol je kurba.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ajinta



Pridružen/-a: Sre Okt 2012 0:18
Prispevkov: 44
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2015 14:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fantje ne se kregat...èeravno imamo vèasih tisti, ki nismo ravno elektroniki vèasih problem, ko postavimo nekomu skoraj butasto vprašanje in dobimo nazaj nekoliko sarkastièni odgovor, kot jaz ko sem vprašal glede šuma iz receiverja in se sedaj skoraj ne upam vprašati, èe ima morda kup prahu kaj pri vsem skupaj, saj sem ob omembi , da se težava pojavi ko je prostor hladen dobil odgovor naj pod aparatom zakurim....
_________________
"How hard can it be?" Jeremy Clarkson-Top Gear
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
strumf666



Pridružen/-a: Sob Feb 2011 3:14
Prispevkov: 217
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2015 15:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spihaj/posesaj ga, pa napiši; mogoèe boš še komu pomagal s tem Wink
Se strinjam, da je ta forum s strani doloèenih uporabnikov zelo neprijazen, glede na doloèena mnenja in priporoèila bi (jih) bilo morebiti priporoèljivo "zaklenit" v highend Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2015 15:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dejstvo je da so nasplošno slovenski audiofili (ne me narobe razumet - ne velja za vse) v veliki meri sami pametnjakovièi, egoti, vglavnem brez spoštovanja do sogovornika. Seveda pa obièajno tudi mislijo, da èe se s tem ukvarjajo ze nekaj èasa in poznajo karakteristike na pamet, da potem so pa carji. Tudi èe se pogleda poste teh uporabnikov iz napisanega uporabnik ne more izvedeti nobene informacije, ampak gre samo za pametovanje in bluzenje. Dragi uporabniki, preglejte svoje poste in energijo za komunikacijo z ostalimi uporabniki namenite v dobrobit portala, tako da delite svoje znanje in izkušnje - èe tega nimate se ne oglašajte, bluzenja je dovolj.

Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ajinta



Pridružen/-a: Sre Okt 2012 0:18
Prispevkov: 44
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2015 15:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay* AMEN !

In ja ga bom spihal z airbrush kompresorjem, sesalnik se mi zdi pregrob za tako stvar in napisal na forum, morda res še komu pomagam na koncu.
_________________
"How hard can it be?" Jeremy Clarkson-Top Gear
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe