Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Harman/Kardon 355 + DALI CONCEPT 8 Kako priklopit

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
robibrk



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 18:32
Prispevkov: 39
Kraj: Lendava

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 08, 2009 21:38    Naslov sporočila: Harman/Kardon 355 + DALI CONCEPT 8 Kako priklopit Odgovori s citatom

Vcerej sem si nabavil Harman/Kardon 355 + DALI CONCEPT 8 zvočnika (zadnje zvocnike, center in sub si bom kupil kasneje).

Zdaj me pa zanima kaj moram še dokupit razen kabla in HDMI kabla. Na H/K so priklopi rdece/beli, na zvocnikih pa rdece/crni kaj priklopiti kam...

Sem popoln zacetnik, zato se opravicujem za cudna vprasanja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 08, 2009 23:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Svetujem ti, da si prebereš navodila za uporabo. Vse zelo jasno piše (sem pogledal navodila na netu), oz. je narisano. Črno na zvočniku je -, rdeč pa +. Če pa še vedno ne znaš priklopit potem pa ...
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 09, 2009 08:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na netu imaš ogromno vodičev za povezavo in zraven laična razlaga, malo pobrskaj, mogoče tudi po straneh kakih hi-fi revij.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robibrk



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 18:32
Prispevkov: 39
Kraj: Lendava

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 09, 2009 13:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Koncno mi je uspelo! Bi se dalo vezat gor comp preko Audigy 2 zvocne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 09, 2009 14:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da. Preko digitalne povezave(optike), ali preko navadnega kabla.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robibrk



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 18:32
Prispevkov: 39
Kraj: Lendava

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 09, 2009 16:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z veseljem sporocam, da mi je uspelo z navadnim stereo kablom, sicer pa je treba cim prej nabavit digitalni kabel.

Zvocnike zaenkrat segrevam z navadnim FM signalom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe