Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Pomoč pri izbiri televizorja SONY

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Delfin1



Pridružen/-a: Sre Jul 2015 18:29
Prispevkov: 1
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 29, 2015 18:58    Naslov sporočila: Pomoč pri izbiri televizorja SONY Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Najprej vas vse skupaj lepo pozdravljam. Sem novi član tega foruma Smile Po dolgem iskanju ponudb na spletu za televizijo sem se odločil, da vas povprašam še za vaše mnenje. Na vas se obračam s prošnjo, če mi lahko svetujete pri nakupu novega TV-ja (nisem ravno profi na tem področju).

Zaradi tako velike ponudbe na trgu in zaradi tega, ker vsak prodajalec hvali svoj "izdelek" sem vedno bolj v dilemi ali sem se sploh pravilno odločil? Vedno bolj se nagibam za nakup Sony televizorja. Sedaj ne vem ali je to pravilno ali ne. Vendar, bi rad slišal še vaše profesionalno mnenje Smile

Odločam se med (SONY):
1.) KD-55X8509C (4K ULTRA HD)
2.) KDL-65W859C (FULL HD)

Oba modela sta okoli 2.100,00 EUR, kar je tudi nek max. proračun za nakup novega TV.

TV bi se uporabljal za standardno gledanje programov (ponudnik Telemach), za HD gledanje, video igre, brskanje po internetu.

Oddaljenost od TV je približno 2,40 m - 2,50 m.

Lahko pa mi tudi svetujete za nakup drugega TV-ja (Philips, Samsung,etc.), ker izbire je toliko, da nisem več prepričan ali je ta nakup pravilen ali ne.

Hvala za pomoč Smile

Lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 29, 2015 21:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Verjetno ti bodo drugi ponujali Samsung in LG.
Jest doma gledam Sony že precej časa in je slika zelo naravna.To se vidi,ko vidiš nekje ostale firme.
Tako,da moj naslednji po 100% Sony Wink

Pojdi v večjo trgovino in si poglej razliko Smile


Glede na tvojo razdaljo je 65 col malo huda.

55 mislim da bo dovolj tale https://www.google.si/search?q=kd-55x9005b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI4vKAjoaBxwIVCdYUCh03Wwb7&biw=1600&bih=775#imgrc=RODSdO8tTQA1uM%3A
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
casper



Pridružen/-a: Sre Jun 2015 13:51
Prispevkov: 5
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 30, 2015 11:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali si gledal philips ambylight?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Soundfreak



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 14:38
Prispevkov: 492
Kraj: Okolica Ribnice

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 30, 2015 16:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ker praviš, da bo TV služil tudi kot monitor se meni osebno 65" ne zdi prav nič prevelika.

Vsak hvali svojega konja, to je dejstvo. Jaz sem na Samsungu in sem zadovoljen. V trgovino se prepričat na lastne oči kaj ti odgovarja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe